Atostogos medikams

city gate atostogos medikams

Reiškiame padėką medicinos darbuotojams ir norime pasiūlyti mūsų viešbučio paslaugas Jūsų patogiam ir turiningam poilsiui.
Kviečiame apsistoti mūsų jaukiame viešbutyje „City Gate“ esančiame Vilniaus senamiestyje. Čia Jūsų laukia profesionalus aptarnavimas, malonus viešbučio personalas.
Turime specialų pasiūlymą tik Jums ir tikimės kad sudominsime tuos kurie nori pasigrožėti rudenėjančiu Vilniumi, mūsų unikalaus senamiesčio grožybėmis, įdomiais renginiais.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: hotel@citygate.lt arba tel 852107306:

Pasiūlymo kaina 200 Eur (įprasta pasiūlymo vertė 330 Eur). Galioja iki gruodžio 15 d.

Specialus atnaujintas pasiūlymas dviems asmenims:
○ 2 nakvynės dviviečiame superior klasės kambaryje
○ Pasitikimo gėrimas (2 taurės vyno arba putojančio vyno pasirinktinai)
○ Sotūs pusryčiai (pateikiami viešbučio restorane)
○ Gardi kava kambaryje nemokamai (iš kavos aparato)
○ Vakarienė (pasirinkimas Iš restoranų/patiekalų sąrašo, galimybė pristatyti į kambarį vienkartinėse pakuotėse)
○ Galimas ankstyvas atvykimas ir vėlyvas išvykimas (pagal galimybę).
○ Automobilio parkavimas viešbučio kieme

Atostogų pasiūlymais gali pasinaudoti:
Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai), akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai. Ekonomikos ir inovacijų ministerija su savivaldybėmis bei Sveikatos apsaugos ministerija šiuo metu derina pakeitimą, kuriuo numatoma į sąrašą įtraukti ir odontologus ir burnos higienos specialistus bei kitus su virusu kovojusius sveikatos apsaugos sistemos darbuotojus, dirbusius COVID-19 pandemijos metu.
Jei pasirinkta paslauga bus brangesnė nei 200 eurų, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas galės padengti savo lėšomis. Valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų suma į dalis neskaidoma, o nepanaudota dalis sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams negali būti kompensuojama. Paslaugų teikimas galimas nuo rugsėjo 1 d. iki gruodžio 15 d. 
Projekte galės dalyvauti galiojančias licencijas turintys gydytojai, slaugytojai ir akušeriai. Savo licencijos galiojimą galite pasitikslinti www.licencijavimas.lt
Nelicencijuoti gydymo įstaigų darbuotojai kompensaciją galės gauti, jeigu jie bus įtraukti į savivaldybių sudarytus ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos patvirtintus Nelicencijuotų gydymo įstaigų darbuotojų sąrašus. Šiuo metu sąrašai yra sudarinėjami. Sąrašuose esantys gydymo įstaigų darbuotojai gaus vardinius kuponus su unikaliu serijos numeriu – tai bus jų dokumentas, patvirtinantis galimybę pasinaudoti kompensacija.
Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti kompensuojamas turizmo paslaugas tik vieną kartą savo vardu. Paslaugos negali būti perleistos tretiesiems asmenims.

Norint užsisakyti paslaugas, reikės pateikti:
• Licencijuoto sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojo galiojančios licencijos numerį arba nelicencijuoto sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojui asmeniškai išduoto vardinio kupono kopiją.
• Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (asmens tapatybės kortelės arba paso) kopiją.
• Užpildytą sąžiningumo-deklaraciją, patvirtinančią, kad sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas pagal Aprašą teikiamomis turizmo paslaugomis naudojasi pirmą kartą.